motoger

Silniczek wycieraczek przednich SsangYong Korando III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Silniczek wycieraczek przednich SsangYong Korando III
Silniczek wycieraczek przednich SsangYong Korando III

Sprzedawcy części do SsangYong Korando:

giełda części śląsk
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto czesci zamienne
auto szrot
giełda części
auto części poznań
moto2
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
moto2.pl
auto części warszawa
części używane opel
giełda części moto2.pl
auto części
auto części słomczyn
giełda części poznań
części moto2
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
auto części gliwice

Cena Silniczek wycieraczek przednich SsangYong Korando Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do SsangYong Korando możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Silniczek wycieraczek przednich. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Osprzęt. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-15 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Silniczek wycieraczek przednich do SsangYong Korando III jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Silniczek wycieraczek przednich SsangYong Korando III 1.6 1996 dostawczy. Tanio Silniczek wycieraczek przednich SsangYong Korando III 1.6 1996 dostawczy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.6 i wyprodukowany został w roku 1999. Buda tego pięknego auta występuje w dostawczy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę SsangYong. Ten model Korando możliwy jest do zobaczenia w wersjach II, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno silniczek wycieraczek przednich . Pomogło mi to w naprawieniu mojego SsangYong Korando wersja III. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu SsangYong Korando. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ktoś na facebooku pisał że SsangYong Korando bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w SsangYong Korando bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do SsangYong Korando. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem silniczek wycieraczek przednich do Korando. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem silniczek wycieraczek przednich. Dostałem silniczek wycieraczek przednich od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak kupować na motoger.pl to proste wpisz silniczek wycieraczek przednich i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód SsangYong Korando. Kurde będę musiał znaleźć część silniczek wycieraczek przednich. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie SsangYong Korando. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  silniczek wycieraczek przednich w SsangYong Korando. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części silniczek wycieraczek przednich do SsangYong Korando. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie silniczek wycieraczek przednich. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. Tam mają dużo silniczek wycieraczek przednich. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe SsangYong Korando na części.  


KONTAKT

tanio Silniczek wycieraczek przednich SsangYong Korando III

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Silniczek wycieraczek przednich SsangYong Korando III
Copyright © 2025. MOTOGER.pl